Łukasz Cichowicz
Tel.: 796 083 343
E-mail:  
Skype: edupandapl  

Korepetycje online wyglądają jak na tym nagraniu:

W czym i gdzie możemy Ci pomóc?

Zajmujemy się korepetycjami z przedmiotów technicznych i ścisłych takich jak: mechanika, wytrzymałość materiałów, mechanika budowli. Możemy Ci pomóc w formie:
– korepetycji tradycyjnych
– korepetycji on-line (Skype) **

Dlaczego my?

UWAGA! Tylko u nas w cenie korepetycji dostaniesz darmowy kilkudniowy darmowy dostęp do naszego portalu edukacyjnego, gdzie znajdziesz kompleksowe rozwiązania ponad 1200 zadań z mechaniki, wytrzymałości materiałów oraz mechaniki budowli! Inni korepetytorzy dadzą Ci zadania do rozwiązania, my damy Ci całą bazę rozwiązanych zadań , gdzie będziesz mógł sprawdzić czy dobrze nauczyłeś się danej metody, bo czym jest samo liczenie bez pewności, że robisz to dobrze?

Tłumaczymy krok po kroku w luźnej atmosferze , ale z szacunkiem do Twojego czasu. Po zajęciach z nami okazuje się, że wcale nie taki diabeł straszny jak go malują i nawet te zagadnienia które na uczelni wydawały się czystą abstrakcją można wytłumaczyć prosto, zrozumiale, logicznie.

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi . Możemy nie znać odpowiedzi na Twoje pytanie, ale jeżeli taka sytuacja się zdarzy (a nie zdarza się zbyt często 😉 ) możesz być pewien, że odpowiedź znajdziemy.

Jesteśmy profesjonalistami. Nauczanie to nasze główne zajęcie i jednocześnie pasja, więc godziny lekcji możemy bez problemu dostosować do Twoich potrzeb.

Pomożemy Ci niezależnie od twoich potrzeb

 • Potrzebujesz zaliczyć na 3? Miałeś przerwę w studiach lub między szkołą średnią a studiami? Roczną, dwuletnią, 5 letnią, 10 letnią? Szef kazał Ci zrobić dyplom, a dodawanie stronami to dla Ciebie czarna magia? Pomożemy. Wytłumaczymy Ci wszystko od podstaw.
 • Potrzebujesz dostać 5, żeby zostać zwolnionym z egzaminu? Pomożemy. Będziemy przerabiać zadania do momentu, kiedy idąc na egzamin nie będziesz myśleć, czy dasz radę napisać na 5.
 • Wiesz, że przedmioty ścisłe / techniczne sprawiają Ci problem, a koledzy z roku wyżej straszą wytrzymką? Pomożemy. Dzięki nam nabierzesz pewności siebie i na spokojnie, na bieżąco oswoisz się z nowym materiałem, dzięki temu lepiej zrozumiesz co się dzieje na kolejnych zajęciach i w efekcie oszczędzisz sobie dużo czasu (i pieniędzy).
 • Uważasz się za umysł humanistyczny który za nic nie zrozumie przedmiotów technicznych? Pomożemy. Powtarzasz przedmiot? Pomożemy. Jeżeli będzie trzeba przypomnimy dodawanie stronami i nauczymy używać kalkulatora.

Niezależnie od twoich potrzeb i od tego jak późno zaczynasz się przygotowywać z naszą pomocą dasz radę. Dla nas nie ma przypadków beznadziejnych . Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, dopasowując poziom zajęć i sposób tłumaczenia do danej osoby. Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać do pierwszych zajęć, możesz przyjść do nas z pustą głową, byleby tylko była otwarta – jesteśmy od tego, żeby pokazać Ci co musisz powtórzyć i nauczyć Cię całej reszty.

Cennik

Prowadzimy działalność gospodarczą, na życzenie wystawiamy faktury.

Korepetycje tradycyjne:

 • 60minut – 1 osoba – 80 zł,
 • 60minut – 2 osoby – 100 zł, czyli tylko 50 zł za osobę,
 • 60minut – 3 osoby – 120 zł, czyli tylko 40 zł za osobę,
 • 60minut – 4 osoby – 120 zł, czyli tylko 30 zł za osobę.

Korepetycje online:

 • 60minut – 100zł (możemy łączyć się wideokonferencją w kilkuosobowe grupy, każdy przed swoim komputerem)

Gorąco zachęcamy do łączenia się w 2-4 osobowe grupy. Nie tylko lekcje wychodzą wtedy dużo taniej w przeliczeniu na osobę, ale również dużo wygodniej jest później powtarzać dany temat w grupie.

Jak wyglądają korepetycje on-line
Jeżeli obejrzałeś nasz film wprowadzający do ogłoszenia to już to wiesz 🙂 Jeżeli jeszcze nie widziałeś zachęcamy do obejrzenia, podobnie jak do zajrzenia na nasz kanał na YT – EduPandaPl.

 • Krótko o tej formie nauki: 
 1. Łączymy się przez SKYPE.
 2. Na bieżąco widzisz wszystko co zapisuję bezpośrednio z obrazu z kamerki.
 3. Po zajęciach otrzymujesz komplet notatek na e-mail.
 4. Płatność za korepetycje odbywa się również on-line przez przelew tradycyjny na konto lub przez system płatności przelewy24. Zajęcia w tej formie są równie efektywne jak tradycyjne. 

Kontakt
Z reguły u nas „dużo się dzieje” – jeżeli nie uda się dodzwonić, na pewno oddzwonimy. Na wszelki wypadek napisz nam sms albo e-mail z krótkim opisem tj. jak masz na imię, gdzie studiujesz, pomocy z jakiego przedmiotu potrzebujesz. To bardzo ułatwi nam kontakt 🙂

Uwagi końcowe
Pewnie większość osób tego nie przeczyta, ale naprawdę gorąco zachęcamy do nauki na bieżąco. To, że materiał da się opanować na tydzień przed egzaminem nie oznacza, że jest to zdrowe dla studenta czy też jego otoczenia 😉 I pamiętaj, że im bliżej egzaminów tym ciężej z terminami.