>


Korepetycje z mechaniki budowli / konstrukcji

Zerknij też na nasz kurs online z mechaniki budowli

Od lat zajmujemy się korepetycjami z przedmiotów technicznych i ścisłych w zasadzie na każdym poziomie zaawansowania. Przez nasze ręce przeszły setki studentów i jeżeli sądzić po opiniach, które możesz przeczytać np. w serwisie e-korepetycje (linki po prawej), w przytłaczającej większości współpraca była zakończona pełnym sukcesem 🙂

Możemy Ci pomóc w formie:
– korepetycji tradycyjnych – w Krakowie,
– korepetycji on-line – w dowolnym miejscu na świecie 😉
– pomocy w wykonaniu zadań/projektów.

UWAGA! Tylko u nas w cenie pierwszych korepetycji dostaniesz darmowy kilkudniowy darmowy dostęp do naszego portalu edukacyjnego EduPanda, gdzie znajdziesz kompleksowe rozwiązania kiluset zadań z mechaniki, wytrzymałości materiałów oraz mechaniki budowli, oraz kod rabatowy na zakup abonamentu na 50%! Inni korepetytorzy dadzą Ci zadania do rozwiązania, my damy Ci całą bazę rozwiązanych zadań, gdzie będziesz mógł sprawdzić czy dobrze nauczyłeś się danej metody, bo czym jest samo liczenie bez pewności, że robisz to dobrze?

Tłumaczymy krok po kroku w luźnej atmosferze, ale z szacunkiem do Twojego czasu. Po zajęciach z nami okazuje się, że wcale nie taki diabeł straszny jak go malują i nawet te zagadnienia które na uczelni wydawały się czystą abstrakcją można wytłumaczyć prosto, zrozumiale, logicznie.

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Możemy nie znać odpowiedzi na twoje pytanie, ale jeżeli taka sytuacja się zdarzy (a nie zdarza się zbyt często 😉 ) możesz być pewien, że odpowiedź znajdziemy.

Jesteśmy profesjonalistami. Nauczanie to nasze główne zajęcie i jednocześnie pasja, więc godziny lekcji możemy bez problemu dostosować do Twoich potrzeb. Jesteśmy na bieżąco z publikacjami polsko i anglojęzycznymi z tematów, których uczymy, więc wiemy jaką literaturę możemy Ci z czystym sumieniem polecić.

Poniżej znajdziesz trochę przykładowych zagadnień którymi zajmowaliśmy się w przeszłości :-) Oczywiście to, że nie znalazłeś poniżej nic o twojej uczelni nie znaczy że nie będziemy w stanie Ci pomóc, to tylko przykłady tematów którymi się zajmujemy :-)

Projekty / Korepetycje z mechaniki budowli - Kraków

Wywodzimy się z Krakowa :-) Nie dziwne więc, że kiedy przychodzą do nas studenci z Politechniki Krakowskiej, czy Akademii Górniczo-Hutniczej czasami wiemy lepiej od nich co trzeba będzie zrobić, żeby zaliczyć przedmiot u danego prowadzącego ;-)

Zajmujemy się całością materiału nauczanego w ramach mechaniki budowli w Krakowie, niezależnie od uczelni, trybu studiów (stacjonarne, niestacjonarne) czy stopnia (inżynier, magister).

Pomagamy się przygotować do egzaminów i w miarę możliwości staramy się implementować przykładowe zadania z nich do naszych kursów online, przykładowo:

Pomagamy w wykonaniu projektów i w miarę możliwości staramy się ich elementy implementować do naszych kursów online, przykładowo:

Naszym specjalistą od tematów krakowskich jest zdecydowanie Łukasz:

Korepetycje z mechaniki budowli / konstrukcji - Online

Korepetycji w formie online udzielaliśmy jeszcze przed tym jak większość studiów przeszła "na chwilę" w tryb online przy okazji pandemii doskonaląc po drodze metody ich udzielania w tej formule

W tej chwili korzystamy z tabletów graficznych i oprogramowania typu Mathcad, Robot Structural Analysis itp. dzięki czemu korepetycje online naszym zdaniem są równie jak nie bardziej efektywne niż te w formie stacjonarnej, chociaż na koniec dnia to zależy od preferencji osobistych studenta ;-)

Przykład tego jak wyglądaja takie korepetycje możesz zobaczyć tutaj:

Korepetycje z mechaniki budowli / konstrukcji - Warszawa

Łukasz Ciczhowicz
Tel.: 780 155 029
E-mail: lukasz@edupanda.pl
Skype: edupanda

Cena korepetycji: 100zł/ 60 min


Grzegorz Mazur
Tel.: 501 343 932
E-mail: grzegorz@edupanda.pl
Skype: gmazur591

Cena korepetycji: 200zł/ 60 min