>


Korepetycje z metod numerycznych / obliczeniowych

Zerknij też na nasz kurs online z metod numerycznych

Od lat zajmujemy się korepetycjami z przedmiotów technicznych i ścisłych w zasadzie na każdym poziomie zaawansowania. Przez nasze ręce przeszły setki studentów i jeżeli sądzić po opiniach, które możesz przeczytać np. w serwisie e-korepetycje (linki po prawej), w przytłaczającej większości współpraca była zakończona pełnym sukcesem 🙂

Możemy Ci pomóc w formie:
– korepetycji on-line – w dowolnym miejscu na świecie 😉
– pomocy w wykonaniu zadań/projektów.

UWAGA! Tylko u nas w cenie pierwszych korepetycji dostaniesz darmowy kilkudniowy darmowy dostęp do naszego portalu edukacyjnego EduPanda, gdzie znajdziesz kompleksowe rozwiązania kiluset zadań z mechaniki, wytrzymałości materiałów oraz mechaniki budowli, oraz kod rabatowy na zakup abonamentu na 50%! Inni korepetytorzy dadzą Ci zadania do rozwiązania, my damy Ci całą bazę rozwiązanych zadań, gdzie będziesz mógł sprawdzić czy dobrze nauczyłeś się danej metody, bo czym jest samo liczenie bez pewności, że robisz to dobrze?

Tłumaczymy krok po kroku w luźnej atmosferze, ale z szacunkiem do Twojego czasu. Po zajęciach z nami okazuje się, że wcale nie taki diabeł straszny jak go malują i nawet te zagadnienia które na uczelni wydawały się czystą abstrakcją można wytłumaczyć prosto, zrozumiale, logicznie.

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Możemy nie znać odpowiedzi na twoje pytanie, ale jeżeli taka sytuacja się zdarzy (a nie zdarza się zbyt często 😉 ) możesz być pewien, że odpowiedź znajdziemy.

Jesteśmy profesjonalistami. Nauczanie to nasze główne zajęcie i jednocześnie pasja, więc godziny lekcji możemy bez problemu dostosować do Twoich potrzeb. Jesteśmy na bieżąco z publikacjami polsko i anglojęzycznymi z tematów, których uczymy, więc wiemy jaką literaturę możemy Ci z czystym sumieniem polecić.

Poniżej znajdziesz trochę przykładowych zagadnień którymi zajmowaliśmy się w przeszłości :-) Oczywiście to, że nie znalazłeś poniżej nic o twojej uczelni nie znaczy że nie będziemy w stanie Ci pomóc, to tylko przykłady tematów którymi się zajmujemy :-)

Projekty / Korepetycje z metod numerycznych / obliczeniowych - Kraków

Projekty / Korepetycje z metod numerycznych / obliczeniowych - Online

Projekty / Korepetycje z metod numerycznych / obliczeniowych - Warszawa

Grzegorz Mazur
Tel.: 501 343 932
E-mail: grzegorz@edupanda.pl
Skype: gmazur591

Cena korepetycji: 200zł/ 60 min


Łukasz Ciczhowicz
Tel.: 780 155 029
E-mail: lukasz@edupanda.pl
Skype: edupanda

Cena korepetycji: 100zł/ 60 min